Nilgün Tunçer - YBL Ekosistemi - Yenibirlider Derneği
N.TUNCER FOTO

Nilgün TunçerPROFESYONEL KOÇ&MENTOR

Nilgün Tunçer, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü  ve Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları Yöneticiliği mezunudur. İlaç sektöründe yirmi altı yıllık Satış Yönetimi deneyimi bulunmaktadır.

İnsana ve iletişime verdiği önem nedeni ile Koçluk alanında ilerlemeye karar vermiş ve 2019 yılında Sola Unitas’dan Temel Koçluk Eğitimi, Takım Koçluğu ve Yönetici Koçluğu eğitimlerini almıştır.

Koçluk aracılığı ile Danışanlarına, kendi hayatlarını geliştirmek ve güzelleştirmek üzere kendi kaynaklarını keşfettirme yolculuğundan büyük keyif almaktadır.

Profesyonel çalışmalarına ek olarak başta Öğrenci Koçluk Programları olmak üzere, Yönetici Koçluğu ve Girişimci Mentorluğu alanlarında pek çok gönüllü programda da yer almıştır. Unicoaching Koçluk Danışmanlık firmasının kurucusudur.

Nilgün Tunçer’in koçluk yapmaktaki en önemli amacı; yaşamın en zorlu dönemlerinde bile bireylerin kendi mutluluklarını inşa etmekte ne denli başarılı olabildiklerini görmelerine eşlik etmektir.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ve Bostanlı Rotary Kulübü üyesidir.

Evli ve ve bir çocuk annesidir.

Diğer koçlarımıza da göz atmak ister misiniz?