Yenibirlider Dijital Liderlik Yetkinliği Sertifika Programı

Program Hakkında

Boğaziçi Üniversitesi iş birliği ile gerçekleşen Dijital Liderlik Yetkinliği Sertifika Programı’nın amacı; Türkiye’nin en önde gelen kurumlarında kariyerlerini devam ettiren ve fark yaratacak lider adayı profesyonel bulundukları dahil oldukları organizasyon/topluluklarda ilham veren, yeni teknolojileri keşfeden ve uygulayan, veri odaklı, dönüşümü gerçekleştiren liderler olacaklardır.

Neden Dijital Liderlik?

Her gün daha çok adapte olmaya çalıştığımız dijital dünyada potansiyel liderlerin yeni teknolojileri anlaması ve uygulaması gerekmektedir. Blok zincir, yapay zeka ve büyük veri konularında bilgi sahibi olmak tüm organizasyonların geleceği için gereklidir. Tüm profesyonellerin hızla uyum sağlaması gereken bu dijital devrimde teknolojik gelişimlerini önceliklendiren organizasyonlar ve profesyoneller başarılı olacaklardır.

Program İçeriği

Yenibirlider Gelişim Programı’nın amacı, Türkiye’nin önde gelen kurumlarında kariyerlerini devam ettiren ve topluluklarda fark yaratacak lider adayı profesyonelle bilgi, anlayış ve beceri kazandırmaktır. Programın amaç edinme amaçlarının verildiği organizasyonları yönetebilen liderler olacaklardır.

  • Dijital Dönüşüm Stratejisi
  • Dijital Dönüşüme Hazırlık – Büyük Veri, IoT, Makine Öğrenimi, Yapay Zeka ve Blokzincir Teknolojileri ve Uygulamaları
  • Veri Analizi ve İç Görü Elde Etme
  • Girişimci Düşünerek Avantaj Sağlama
  • Dijital Pazarlama ve Growth Hacking
  • Dijital Müşteri Davranışları
  • Dijital Dünyada Lider Olmak

* Programda kullanılacak ders notları Türkçe ve İngilizce’dir.

* Program canlı sanal sınıfta gerçekleştirilecektir.

c47851d7-8933-40d4-9f86-b60de60f5466

Kimler Katılabilir?

Program teknoloji alanında yetkinlik geliştirmek ve mevcut bilgisini derinleştirmek isteyen her sektörden profesyonele açıktır.

Sertifikasyon Koşulları

36 saatlik eğitim sürecinde %90 katılım şartı sağlayanlara Katılım Sertifikası verilir. Eğitim katılım şartını gerçekleştiren ve eğitmenlerin projelerini tamamlayan katılımcılar ise Başarı Sertifikası alacaklardır.

Başvuru Detayları

Program Süresi: 2 Ay süreyle eğitimler hafta içi iki akşam saat 19:00 – 22:00 arasında gerçekleşecektir.

Son Başvuru Tarihi: 9 Kasım 2020

Program Ücreti: 5.250 TL + KDV