Yenibirlider Akademi - Yenibirlider Derneği

2014 yılından bu yana ilham veren profesyonel liderlik gelişim programları

YENİBİRLİDER AKADEMİ İLE YOLCULUĞUNA DEVAM EDİYOR

2014 yılından bu yana ilham veren profesyonel liderlik gelişim programları

YENİBİRLİDER AKADEMİ İLE YOLCULUĞUNA DEVAM EDİYOR

Yenibirlider Derneği, Türkiye’nin yeni nesil liderlerinden oluşan üyeleri ve ülkemize önemli hizmetlerde bulunmuş fikir önderlerinin desteği ile hayatın her alanında etkili olabilecek toplum liderlerini destekleme hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Dernek çatısı altında kurulan Yenibirlider Akademi, profesyonellerin ömür boyu sürecek liderlik yolculuklarını kolaylaştırmak ve güçlendirmek için fark yaratan, çok yönlü bakış açısı kazandıran programlar tasarlamaktadır. Programların tasarımında, akademi ve iş dünyasının başarılı liderleri ile birlikte hareket etmektedir.

Yenibirlider Gelişim Programlarını Keşfedin

Kanalımıza Abone Ol

2014 yılından bu yana 22 dönemdir 25-40 yaş arasındaki profesyonellerin kişisel potansiyelini açığa çıkarmak için

etki alanlarını genişletiyor, profesyonel liderlik yolculuklarına eşlik ediyoruz.

1

1400 KİŞİ

liderlik gelişim programlarımızdan
başarıyla mezun oldu.

2014 yılından bu yana 20 dönemdir 25-40 yaş arasındaki profesyonellerin kişisel potansiyelini açığa çıkarmak için

etki alanlarını genişletiyor, profesyonel liderlik yolculuklarına eşlik ediyoruz.

1

1400 KİŞİ

liderlik gelişim programlarımızdan
başarıyla mezun oldu.

Program İçerikleri

Her yeni programla birlikte Yenibirlider Ekosistemine dahil olan bu değer yaratan profesyonellerin edindikleri ve keşfettikleri yetkinliklerini pratik edebilecekleri gönüllü projeler ile etki alanlarını genişletiyoruz.

Yenibirlider Gelişim Programı +

Yaşam boyu sürecek liderlik yolculuğu kişisel ve çevresel farkındalıkla başlar. Akademik program bu çerçevede hazırlanmış olup; vizyon buluşmaları, mentorluk ve koçluk bileşenleri ile 12 ay içerisinde tamamlanır. Program mezunları, program sonrasında da Yenibirlider Ekosistemi’nin içerisinde daimî olarak yer alırlar.

Yenibirlider Gelişim Programı

Yenibirlider Derneği ve Boğaziçi Üniversitesi iş birliği ile gerçekleştirdiğimiz Yenibirlider Gelişim Programı, Türkiye’nin en önde gelen kurumlarında kariyerlerini devam ettiren ve dahil oldukları organizasyon ve topluluklarda fark yaratacak lider adaylarına ilham oluyor.

Yenibirlider Alumni

Mezunlarımızla birlikte Yenibirlider Alumni çatısı altında çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Kişisel farkındalıkla başlayan liderlik yolculuğunu destekliyor, profesyonellerin kendi özgün liderlik stillerini keşfedip bulundukları organizasyon ve kişisel yaşamlarında öncü olmalarına kolaylık sağlıyoruz.

Kurumlara Özel Gelişim Programları

Kurum çalışanlarının ihtiyaçlarına ve gelişim alanlarına özel olarak tasarlanmış, liderlik gelişim programları ve eğitim modülleri sunmaktayız.

Kurumsal eğitim talepleriniz için aşağıdaki formu doldurabilir veya [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yenibirlider Akdemi profesyonel liderlik programları için bizimle iletişime geçin.