Pınar Kuyumcu DölarslanProDS Kurucu Ortak
Yönetici ve Takım Koçu

TED Ankara Koleji ve ODTÜ İstatistik bölümü mezunudur. Çalışma hayatına 1994 yılında T.İş Bankası’nda Krediler Uzmanı olarak başladı. 1996-2008 yılları arasında Citibank Bireysel Bankacılık’ta çeşitli yöneticilik kademelerinde çalıştı. Mevcut görevlerinin yanısıra, risk/güvenlik ve Yönetim Yetkinlikleri alanlarında kurum içi eğitmen olarak rol aldı. Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olduğu 2008 yılında profesyonel çalışma hayatına son vererek, Koçluk, Liderlik gelişimi ve Takım dinamikleri alanlarında tam zamanlı çalışmaya başladı.

2011-2014 yılları arasında Bilgi Üniversitesi – HR Master programı içinde yer alan ‘Organizational Coaching and Presence’ (Organizasyonlarda Koçluk) dersinde ve yine aynı üniversite bünyesinde düzenlenmekte olan Uluslararası yaz okulu ‘BİTS’ programında eğitmen olarak görev aldı. 2014 yılında Piri Reis Üniversitesi – Yönetim Master Programı içinde yer alan ‘Leadership & Presence’ dersinde yardımcı eğitmen olarak çalıştı. 2012-2014 yılları arasında ORSC Türkiye Topluluğu’nun eş-liderliğini yürüttü.

15 yılı aşkın profesyonel iş yaşamı ve yöneticilik tecrübesinden aldığı destekle, Tepe Yöneticiler, Ara kademe Yöneticilerin gelişimi, Yönetim Ekipleri, Takımlar ve takımlararası ilişkilerle çalışmaktadır.
ICF tarafından akredite edilmiş ve ‘PCC – Professional Certified Coach’ ünvanı almıştır. Lisans alma sürecindeki koçlara ‘Mentor Koç’ olarak destek vermektedir. Pekçok sosyal sorumluluk projesinde aktif rol almış ve halen almaktadır. Pınar Dölarslan, evli ve bir çocuk annesidir.

Diğer koçlarımıza da göz atmak ister misiniz?