Pınar Sayan - YBL Ekosistemi - Yenibirlider Derneği
PS

Pınar SayanProfesyonel Koç- PCC, Ebeveyn ve Öğrenci Koçu, İzotomi Analisti, POY L1, NLP Master, Eğitmen

Sakarya Üniversitesi Dış Ticaret mezundur. 2006 yılından beri özel bir firmada Dış Ticaret Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

2016 yılında öğrenme sürecini ‘insanı anlama, tanıma ve insanın özüne’ yöneltmeye karar verdiği andan itibaren ICF Uluslararası Koçluk Federasyonu’ndan akredite bir kurum olan Sola Unitas Coach Academy ile koçluk yolcuğuna başlamıştır.Accredited Coach Training Program mezunu olmuş, yaşam ,ilişki, öğrenci koçlukları alanında nişlerini tamamlamıştır.ICF sınavı ile PCC ünvanını alarak sayılı koçlar arasında yer almıştır.ICF Türkiye üyesi olarak pek çok gönüllü koçluk projelerinde halen yer almaktadır.

Paul Ekman International onaylı Emotional Skills and Competencies ve Evaluating Truthfulness and Credibility eğitimlerini alarak mikro mimik alanında Successfully Passad derecesi ile uzmanlığını almıştır.

Mutlu meslek ve sağlam bir kariyer seçimi için İzotomi eğitimine katılıp ICA Izotomi Certified Analyst ünvanı alarak, öğrenciler ile kariyer seçimleri alanında koçluk yapmaktadır.

Koçluğunu geliştiren eğitimler arasında Points Of You L1 eğitimi ve NLP Master eğitimleri yer almaktadır.

2018 yılında Anne Çocuk Eğitim Vakfı bünyesinde eğitmen olmuş, ”Anne Destek Programı” ve ”Anne Buluşmaları” eğitimleri ile onlarca anne ve babaya destek eğitimler vermeye devam etmektedir.

‘Ebeveyn Kitaplığı’ kitabına Güçlü Kızlar bölümü ile katkı sağlamış ayrıca E-Koç portalında yazılar yazmaktadır. Metta bünyesinde yayıncı olup sesli kayıtları ile farkındalık yaratabilmek amacıyla kişisel gelişim alanında çalışmalarını sürdürmektedir.

İnsanın varoluşunu ruh-beden-zihin olarak düşünmekte ve tezhip, yoga, tango,meditasyon, derin kitap analizi gibi hobileri ile kendi özüne hizmet etmektedir. Yaşamının en önemli derslerini ise bir kız çocuğu annesi olarak birlikte yaşadığı kızından almaktadır.