Seçkin Karataş - YBL Ekosistemi - Yenibirlider Derneği
Seçkin Karataş

Seçkin KarataşPartner | Agility Consultant | Co-Active Coach | Instructor

Seçkin Karataş, çevik dönüşüme gönül vermiş bir profesyonel olarak birçok şirketin organizasyonel dönüşüm süreçlerine eşlik etmektedir. Bu dönüşümün bir parçası olarak organizasyonlarda Co-Active disipliniyle koçluk ve mentorluk yaparak takım üyeleri ve üst düzey yöneticiler arasında danışmanlık sağlamaktadır

Marmara Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olan Karataş, aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesi’nde Executive MBA programını tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra 10+ yıl boyunca FMCG sektöründe L’oreal ve Godiva gibi farklı markaların yerel ve global pazarlama yöneticiliğini yapmıştır. Bu süre zarfında stratejik pazarlama faaliyetlerini yönetme, marka yönetimi ve pazarlama iletişimi konularında önemli deneyimler edinmiştir.

Karataş, pazarlama kariyerinden sonra danışmanlık, koçluk ve eğitmenlik alanına yönelmiştir. Hem Sabancı Business School’da hem de Boğaziçi Executive MBA programlarında “Agile Transformation” dersi vererek öğrencilere çevik dönüşüm konusunda bilgi ve deneyimlerini aktarmaktadır.