Sevil Dülger - YBL Ekosistemi - Yenibirlider Derneği
Unknown

Sevil DülgerSevil Dülger Koçluk Ve Danışmanlık/Professional Coach, PCC, ORSC

Kariyerine 1991 yılında Bilgisayar Mühendisi olarak başladı. Çok uluslu şirketlerde, bilişim ve hızlı tüketim sektörlerinde 20 yılı aşkın bir süre çalıştı. Danışmanlık, orta ve üst düzey yöneticilikten, yönetim kurulu üyeliğine, organizasyonların farklı basamaklarında yer aldı. Oracle, Yurtiçi Kargo, Fritolay-PEPSİCO ve Avon Kozmetik çalıştığı organizasyonlardan bazıları.

2015 yılından bu yana biriktirdiği yönetimsel ve kurumsal deneyimlerini koçluk çalışmalarıyla birleştirdi. O zamandan beri yöneticilerin kendilerini keşfetmeleri ve potansiyellerini gerçekleştirmeleri için onlara destek oluyor: İletişim, liderlik ve yöneticilik gelişimi, takım içi ve takımlar arası ilişkiler konularında koçluk ve danışmanlık yapıyor, atölye çalışmaları düzenliyor.

Gestalt Coaching Institute’ tan aldığı eğitimlerle başlayan koçluk yolculuğunda farklı ekollerden çok sayıda bireysel ve ilişkisel koçluk eğitimleri alarak, Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından ACC unvanı ile akredite edilen Sevil, halen kurucusu olduğu ‘Sevil Dülger Koçluk ve Danışmanlık’ bünyesinde hizmet veriyor.

Birikimlerini ve deneyimlerini toplumun farklı kesimleriyle de paylaşabilmek için Yenibirlider Derneği, ÇYDD, BizBizze Derneği gibi dernekler için sosyal sorumluluk projelerinde aktif rol alıyor.

Diğer koçlarımıza da göz atmak ister misiniz?