![SÜHEYLA1 SÜHEYLA1](https://yenibirlider.org/wp-content/uploads/2020/05/SÜHEYLA1-288x288.jpg)
Süheyla KulualpManpower İnsan Kaynakları
Operasyon Direktörü
Marmara Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Mezunu, aynı alanda yüksek lisans yaptı. Perakende sektöründe İnsan Kaynakları’nda başladığı kariyerine, 1 yıl kadar İlkokul Öğretmenliği, 7 yıl da sigortacı olarak devam ettikten sonra 2005 yılından bu yana Manpower İnsan Kaynakları şirketinde yine İnsan Kaynakları alanında devam etmekte; CoActive Koçluk, Nefes Eğitmenliği, Optimum Denge Modeli Eğitimleri ve Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı ile gelişim ve değişim yolculuğuna devam etmektedir.