Zekiye Adanur - YBL Ekosistemi - Yenibirlider Derneği
ZA

Zekiye Adanurİzotomi Analisti, Profesyonel Öğrenci ve Kariyer Koçu(ICF) PCC

1983 Mersin doğumlu Zekiye ADANUR, Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olmuştur. Kurumsal kuruluşlarda çeşitli pozisyonlarda 15 yıllık iş tecrübesi mevcuttur. Kurumsal iş hayatının yanı sıra 2019 yılında Sola Unitas Academy’den  temel koçluk eğitimi serüvenine başlayan Sn. ADANUR,  “Öğrenci ve Kariyer Koçluğu” niş alanı doğrultusunda başarı ile tamamlamış ve ACTP sürecinden mezun olup PCC ünvanını almaya hak kazanmıştır.

Sola Unitas Academy’den İzotomi eğitimini tamamlamıştır. İzotomi sertifikalı Analist olarak görev yapmaktadır. EIE – Emotional Intelligence Expert (Duygusal Zeka Uzmanlığı) ile IAE – Interview Assesment Expert (Görüşme Değerlendirme Uzmanı) ünvanlarını edinmiştir.

Adamer Eğitim Kurumları’ndan Aile Danışmanlığı eğitimini alarak başarı ile tamamlamıştır. İnanç Ayar’dan da Eğitimcinin Eğitimi başlıklı eğitim programına katılım sağlamıştır.

AyThink Gelişim kurumundan “Anlayarak Hızlı Okuma” ve “Zihin Haritalandırma” eğitmenliği ünvanını almıştır.

Öğrencilerin kendilerini tanımaları, güçlü yanlarını ve yeteneklerini keşfetmelerini, hedef belirlemelerini sağlamaya ve kaynaklarını daha iyi kullanabilmelerine yönelik, yol haritası ve eylem planı yapmalarına destek sağlamak temel amacıdır. İzotomi Projesi’nin bir parçası olmaktan gurur duymaktadır.