Yeni bir stajyer! - Yenibirlider Derneği

Yenibirlider Derneği olarak çıkmış olduğumuz yeni bir stajyer çağrısı bu kez dijital çalışmalarımızı kapsıyor. Eğer sen de yeni medya alanında kendine güveniyorsan, derneğimizin dijital ortamdaki tanıtımı adına yapılan yeni çalışmalarda yer alabilirsin. Sosyal Medya, fotoğraf, video, web kodlama gibi dijital alanlardan en az birine ya da birkaçına hakim bir üniversiteliysen seni de aramıza bekliyoruz. Yaratıcılığını yansıtan çalışmalarının linklerini de başvuru formunda açıklama kısmına eklemeyi unutma!

Yeni bir stajyerimiz, çok özel bir ayrıcalıklı “altın bilet”e sahip olarak, derneğimizin katıldığı ya da düzenlediği bütün eğitim ve etkinliklerde bulunma fırsatı yakalayacak. Bunların neler olduğunu merak ediyorsan sosyal medya hesaplarımızı ve yenibirlider.org’u kurcala.

Üniversite eğitiminden geri kalmanı istemeyiz, bu nedenle başvurun kabul edildiğinde ders programını da göz önünde bulundurarak ortak bir çalışma planı hazırlıyor olacağız. Eğer çok yoğun bir ders programın varsa, staj çalışmalarından önce derslerine yoğunlaşmanı öneriyoruz.

Şimdi başvur

    Derneğimiz hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?