Yenibirlider Gelişim Programı

Yenibirlider Gelişim Programı

Yenibirlider Derneği Boğaziçi Üniversitesi iş birliği ile gerçekleştirdiği liderlik gelişim programında bugüne kadar kariyerinde başarılı adımlarla ilerleyen 775 profesyonel ile 9 dönemdir bir araya gelmektedir.

Liderlik Gelişim Programının amacı, Türkiye’nin en önde gelen kurumlarında kariyerlerini devam ettiren ve dahil oldukları organizasyon ve topluluklarda fark yaratacak lider adayı profesyonellerine bilgi, anlayış ve beceri kazandırmaktır. Program mezunları stratejik bir amaç doğrultusunda bilgiye dayalı kararların verildiği organizasyonları yönetebilen liderler olacaklardır.

Program temsilcilerimiz, Yenibirlider Liderlik Ekosistemimize dahil olurlar ve ekosistem içerisinde yer alan kıymetli mentorlarımız ve profesyonel koçlarımızla birebir çalışma fırsatı yakalarlar.

Mentorluk ve koçluk programlarının yanı sıra ekosistem ile gerçekleştirdiğimiz kültür sanat, iş dünyası, spor ve dijital buluşmalarımıza katılarak, aktif rol oynarlar. Her sene mezunları ile güçlenmeye devam eden Yenibirlider Gelişim Programı, mezunların da yetişen lider adaylarına sosyal fayda sağlayabildikleri bir platform olup, kendini geliştirmeye açık başarılı profesyonelleri bünyesine katmaktan gurur duymaktadır.

PROGRAM BİLEŞENLERİ

Akademik Program & Atölyeler

Boğaziçi Üniversitesi ile 12 başlıklı Liderlik Eğitimi, akademik dönemimiz boyunca eşzamanlı olarak işlenir

Mentorluk Programı

Yenibirlider ekosisteminde yer alan üst düzey mentorlardan destek alırlar. Programa başlayan temsilcilerin 4 görüşme tamamlamaları gerekmektedir.

Koçluk Programı

Yenibirlider ekosisteminde yer alan profesyonel koçlar ile koçluk desteği alırlar. Programa başlayan temsilcilerin 6 görüşme tamamlamaları gerekmektedir.

Ayrıcalıklı Etkinlikler

Sene boyunca Yenibirlider’e özel kontenjanlardan temsilcilerimiz yararlanabilir; ayrıcalıklı iş dünyası, kültür sanat,spor ve dijital buluşmalara katılım sağlayarak kendilerini zenginleştirirken, sosyal çevrelerini genişletebilirler. Bununla birlikte Yenibirlider’in temsilcilerine özel organizasyonlarına katılarak ekosistemle bir araya gelirler aktif olarak sosyal fayda sağlayabilecekleri roller alabilirler.

Sıkça Sorulan Sorular

Yenibirlider Gelişim Programı'na başvuru tarihi ne zaman?

Yenibirlider Gelişim Programı’na bireysel başvurular Güz ve Bahar Dönemi olarak yılda iki kez gerçekleştiriliyor, başvuru formu bu sayfa üzerinde açılmaktadır.

Yenibirlider Gelişim Programı kapsamında sertifika verilecek mi?

Yenibirlider Gelişim Programı, Boğaziçi Üniversitesi tarafından akredite edilmiştir. Program katılımcılarımıza, katılım ve/veya yeterlilik kriterlerini yerine getirmeleri koşulunda Boğaziçi Üniversitesi tarafından iki tür sertifika verilir. (Katılım Sertifikası ve Yeterlilik Sertifikası)

Profesyonel Liderlik Gelişim Programı için bizimle iletişime geçin.

Yenibirlider Gelişim Programı Mentorları

Yenibirlider Gelişim Programı Koçları

yenibirlider-profesyonel3
yenibirlider-profesyonel5
yenibirlider-profesyonel
yenibirlider-profesyonel2
yenibirlider-profesyonel1
yenibirlider-profesyonel4

PROGRAM KATILIMCILARI