İş Bankası Future Hub - Yenibirlider Derneği

Genç Liderler, Geleceğin Dijital Dünyasını Tasarlıyor!Future Hub ile geleceğin dijital dünyasını tasarla. Liderlik, dijital ve inovasyon alanlarında gelişim sağlayacağın Yenibirlider Derneği ile düzenlenen İş Bankası Future Hub programına hemen katıl!

Genç Liderler, Geleceğin Dijital Dünyasını Tasarlıyor!Future Hub ile geleceğin dijital dünyasını tasarla. Liderlik, dijital ve inovasyon alanlarında gelişim sağlayacağın Yenibirlider Derneği ile düzenlenen İş Bankası Future Hub programına hemen katıl!

Program Hakkında

Future Hub ile geleceğin dijital dünyasını tasarla. Liderlik, dijitalleşme, inovasyon ve girişimcilik alanlarında gelişim sağlayacağın Yenibirlider Derneği iş birliği ile düzenlenen İş Bankası Future Hub programına hemen katıl!

İş dünyasında bir devrim gerçekleşiyor. Teknoloji ilerledikçe finans, perakende, eğlence, sağlık, üretim ve eğitim gibi daha birçok alanın derinden etkileneceğini şimdiden görebilirsin. Dijitalleşme, otomasyon, robotik, yapay zeka ve nesnelerin interneti bu devrimi besleyen faktörlerden bazıları.

Peki gelecek için en iyi kariyer nedir? Her şey nasıl değişecek? Yarının işlerine bugünden hazırlanmak mümkün mü?

İş Bankası Future Hub seni işin geleceğine doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Programda, İş Bankası Dijital Bankacılık Bölümü İnovasyon Birimi’nden ve Yenibirlider ekosisteminden mentorlar eşliğinde dijital ve inovatif bir fikrin hayata geçirilmesinden; eğitimsel, kültürel ve sanatsal aktivitelere kadar birçok açıdan desteklenecek; yeni nesil proje yönetim yaklaşımlarını ve çevik çalışma yöntemlerini deneyimleme şansı yakalayacaksın.

Sen de liderlik, dijital ve inovasyon ve girişimcilik alanlarında kendini geliştirmek istiyorsan 10 Ocak 2022 – Haziran 2022 tarihleri arasında Yenibirlider Derneği ile birlikte düzenlenen İş Bankası Future Hub programına hemen katıl!

Kimler Başvurabilir?

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

– Lisans 3. sınıf öğrencisi olmak,

– 01.01.2022 itibarıyla 25 yaşını doldurmamış olmak. (1 Ocak 1996 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.)

– İngilizce, Almanca veya Fransızca dillerinden birini iyi derecede biliyor olmak,

– İstanbul’daki üniversitelerin; İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye, Sosyoloji, Psikoloji, Hukuk, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinde veya dengi alanlarının birinde öğrenim görüyor olmak,

– Program süresince herhangi bir banka ya da finans kurumu ile staj, part-time iş ilişkisi içinde olmamak ve herhangi bir yerde tam zamanlı bir iş sahibi olmamak.

Başvuru Etapları

Program İçeriği

1 - Tanışma ve Oryantasyon

İş Bankası Future Hub Programına katılmaya hak kazanan 10 katılımcımız program kapsamında tanışma toplantısında İş Bankası Genel Müdürlüğünde bir araya gelirler. Üst düzey yetkililerin ve konuk konuşmacıların yer alacağı bu özel buluşmanın detayları aşağıdaki gibidir:

 • Açılış ve Tanışma
 • Program etaplarının tanıtılması
 • Proje uygulamasının tanıtılması ve konu başlıklarının atanması
 • Mentorluk Programı Mentorları ile Tanışma
 • Konuk Konuşmacı Daveti
2 - Liderlik Eğitimi

Katılımcılarımızı gelecek nesil liderlik ekolüne hazırlayacak yetkinlik ve deneyimleri kazandırmak üzere online eğitim programı ve finans sektörüne derin bir bakış açısı kazandıracak sınıf içi eğitimleri gerçekleştirilir.

 • Online Liderlik Eğitimi
 • Online Eğitim Uygulama Çalışmaları
 • Sınıf İçi Eğitimler
3 - Mentorluk Programı

Yenibirlider Liderlik Ekosistemin’nde yer alan lider genç profesyoneller İş Bankası Future Hub katılımcılarımıza kariyer gelişimleri için rehberlik yapmak üzere mentorluk sistemi çerçevesinde eşleştirilirler. Program süresince 6 seans kariyer görüşmesi gerçekleştirip,  hayat ve kariyer ilerleyişlerinde mentorlerinden destek alırlar.

4 - Proje Uygulaması

2 takım halinde katılımcılarımız belirlenen dijital odaklı proje planı çerçevesinde, Türkiye İş Bankası Dijital Bankacılık Birimi ile ile dirsek temasında proje tasarımlarını gerçekleştirirler. Tamamlanan proje sunumları İş Bankası ve Yenibirlider Derneği’nin jüri üyeleri tarafından değerlendirilir.

 • Proje atamalarının gerçekleştirilmesi
 • 16 haftalık proje uygulama planına göre çalışma
 • Tasarım Odaklı Düşünme Eğitimi
 • Raporlama ve Proje raporlarının teslim edilmesi
 • Proje Sunumları
5 - Kültür, Sanat ve Ayrıcalıklı Uygulamalar

‘Geleceğin Dijital Dünyasını Tasarla’ teması ile planlanan İş Bankası Future Hub Programının katılımcılarına sağlamak istediği en önemli katma değer dijitalleşme odaklı bir inovasyon ve girişimcilik kültürü kazandırmaktır. Bu bakış açısı ile ayrıcalıklı iş dünyası aktiviteleri, kültür-sanat buluşmaları, üst düzey yöneticiler ile yemek organizasyonları ve network etkinliklerinden oluşan aylık programlara katılım sağlanır.

Program katılımcılarına özel dizayn edilmiş kültür ve sanat etkinlikleri ve atölyeleri ile de kültürel gelişim hedeflenir.

6 - Mezuniyet

Programımızı başarı ile tamamlayan katılımcılarımıza gerçekleştirilecek mezuniyet töreni ile sertifikaları takdim edilir.

Future Hub Mentorları

İş Bankası Future Hub programımızda mentorluk yapan tüm destekçilerimize teşekkürler!