![](https://yenibirlider.org/wp-content/uploads/2017/10/ahmet-faruk-ozdemir-1024x1024.jpg)
Ahmet Faruk ÖzdemirOsmaniye Korkut Ata Üniversitesi
Ben Ahmet Faruk Özdemir 1993 tarihinde İskenderun’da dünyaya geldim. Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri 4.Sınıf Öğrencisiyim. Gelecekte Yazılım & Bilişim, Pazarlama ve E-Sports alanlarında yoğunlaşmak istiyorum. Ayrıca Smart Dust, Blockchain ve Digital Twins teknolojileri de ilgi alanım. Günlük hayatımda fitness, snowboard ve su sporları ile uğraşmaktayım.