![](https://yenibirlider.org/wp-content/uploads/2017/10/buse-uslu-1024x1024.jpg)
Buse UsluKırıkkale Üniversitesi
Merhaba ben Buse USLU, 2 Temmuz 1996 tarihinde Tekirdağ’da dünyaya geldim. Kırıkkale Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ve Bilgisayar Mühendisliği 4.sınıf öğrencisiyim. Gelecekte proje yönetimi, insan kaynakları veya satın alma ve pazarlama alanında/alanlarında yoğunlaşmak istiyorum. Günlük hayatımda yüzmeyi, satranç oynamayı, voleybol ya da basketbol oynamayı, farklı kültürler tanıyarak kişisel gelişim konularında ilgilenmeyi seviyorum.