Screen Shot 2020-06-08 at 13.53.55

Ekin Altıntaş

Ekin Altintas, kurumsal sistemler içinde ilerlemek isteyen profesyonellerin hedefledikleri adımlara başarıyla geçiş yapmalarına yardımcı olmayı amaçlayan bir koçtur.

1999 yılında ODTU Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından PwC’de kariyerine başlamış ve 2014 yılında Ortak rolüne terfi olmuştur. Koçlukla, PwC bünyesinde tanışan Ekin, şirket içi eğitim programları çerçevesinde birçok yerli ve yabancı eğitmenden koçluk eğitimi alma şansına sahip olmuştur. Bu eğitimleri takiben 2012 yılında şirket içinde kendi takımı ve diğer ekiplere koçluk yapmaya başlamıştır. Şirket içindeki deneyimini geliştirmek ve daha geniş bir çevre ile bu deneyimi paylaşmak için 2017 yılında koçluk işine ağırlık vererek Gestalt Koçluk Programı’ndan mezun olmuştur. 2019 yılında yurtdışına taşınmak nedeniyle PwC’den ayrılmış olan Ekin bugün Amerika’da koçluk ve danışmanlık yapmaya devam etmektedir.

Ekin, 2019 yılında uluslararası koçluk standartlarını oturtmayı hedefleyen International Coaching Federation (ICF) tarafından verilen Associate Certified Coach (ACC) sertifikasını almıştır.