Hande Altun - YBL Ekosistemi - Yenibirlider Derneği
HANDE ALTUN PARTNER IN WORK

Hande AltunYönetici ve Takım Koçu (ICF-ACC), Girişimci Mentoru (TÜGİM), Kurucu - KOBİ Danışmanı ve İşletme Koçu @ Partner in Work

Hande Altun, 15 yılı aşan kurumsal iş yaşamında sigorta, banka, perakende hazır giyim, AVM yönetimi sektörlerinde iletişim, pazarlama, ürün ve marka yönetimi alanlarında yönetici pozisyonunda çalışmıştır. Çalıştığı şirketler arasında Anadolu Sigorta, Eureko Sigorta, Denizbank, Aydınlı Perakende Grubu (U.S. Polo Assn.), Multi Turkey (Marmara Forum Alışveriş Merkezi) yer almaktadır.

2018 yılında Partner in Work Danışmanlık şirketini kurmuş olup girişim ve işletmelere stratejik planlamadan organizasyonel dönüşüme, kurumsal performans yönetiminden pazarlama ve marka yönetimine, inovasyon süreçlerinden dijital dönüşüme KOBİ danışmanlığı yapmaktadır. İşletmelerin kendi iç dinamiklerini kullanarak daha etkin ve verimli bir sistem kurmalarını sağlamak üzere çalışmalarını işletme koçluğu yaklaşımı ile güçlendirmektedir.

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından ACC unvanı ile akredite kurum, yönetici ve takım koçudur. Lider ve yöneticilerin, takım ve üyelerinin gelişimi için koçluk ve atölye çalışmaları yapmaktadır.

Tüm Girişimci ve İş Mentorları Derneği (TÜGİM)’in bir üyesi olup startup ve KOBİ’lere mentorluk hizmeti de vermektedir.

İstanbul Üniversitesi’nde lisans ve lisansüstü eğitimlerini tamamlayan Hande Altun, akademik çalışmalarına İstanbul Arel Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü’nde İşletme doktorası yaparak devam etmektedir.

Diğer koçlarımıza da göz atmak ister misiniz?