Tülay Ekiz - YBL Ekosistemi - Yenibirlider Derneği
Ekran Resmi 2021-06-02 23.26.56

Tülay EkizCEO yardımcısı, LC Waikiki
Gelişim koçu

Tülay Ekiz ,Yıldız Teknik  Üniversitesi Endüstri mühendisliğinden  mezun olduktan sonra Endüstri mühendisliği dalında yüksek lisans yapmıştır.

1989 yılından bu yana  hazır giyim /perakende sektöründe;  Vakko ‘da Üretim planlama, Lc Waikiki ‘de  Sistem Otomasyon ve süreç geliştirme, İş analizi ve proje , Polo Garage  ‘da süreç geliştirme , Quiksilver, Retail platform ve Collezione’da  IT , kalite sistem ve   Süreç geliştirme alanlarında yönetim kademelerinde  çalışmıştır. 2012  yılından beri Lcwaikiki’de  çalışma hayatına devam eden Tülay Ekiz, 2014 yılından bu yana  CEO yardımcılığı  görevinde farklı birimlerle crossfunctional  proje ve çalışmalara devam etmektedir .

Özellikle Uçtan uca süreç yönetimi- tasarımı , kalite sistemi , IT sistem tasarımı, proje yönetimi konularındaki deneyim ve ögrenim yolculuğuna parallel ; Adler’den aldığı koçluk sertifikasıyla ,insana dokunan projelerde Lcwaikiki bünyesi ve  çeşitli dernek ve sosyal kuruluşlarda gönüllü olarak koçluk ve mentörlük  yapmaya devam etmektedir.

Diğer koçlarımıza da göz atmak ister misiniz?