Yenibirlider Ekosistemi’ne Özel İndirimli Kırmızı Lalekartlı Olma Ayrıcalığı - Yenibirlider Derneği

Yenibirlider Ekosistemi’ne Özel İndirimli Kırmızı Lalekartlı Olma Ayrıcalığı

Yenibirlider Derneği olarak İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) ile yepyeni bir iş birliğine başladık. Yenibirlider Ekosistemi’ne dahil olan temsilcilerimiz, fellowlarımız, mezunlarımız, iş birliği yaptığımız insan kaynakları profesyonelleri, mentor ve koçlarımız bu iş birliği kapsamında %30 indirimle (yıllık 900 TL yerine 630 TL’ye) Kırmızı Lalekartlı olabilecek. Yenibirlider Ekosistemi’ne dahil olan Kırmızı Lale üyelerine, Siyah ve Beyaz Laleler’e özel gerçekleştirilecek bazı etkinliklerde, etkinliğin kapasitesi uygunsa, kontenjan da ayrılabilecek.

Ek Bilgi: Lale Kart, Apple ve Android cihazların Cüzdan uygulamalarında saklanabiliyor, dijital cüzdanlarda taşınabiliyor. Dijital kartlar ek bir ücrete tabii değil. Basılı kart gönderimleri için ise 25 TL ek ücret ödenmesi gerekiyor.Lale Kart’ın sağladığı ayrıcalıklara şu bağlantıyla erişebilirsiniz: https://lalekart.iksv.org/tr/lale-kart-uyelik#red

Siz de Yenibirlider Ekosistemi’ne özel fırsatlardan yararlanmak için dernek programlarına kayıt olabilir, derneğimizin gönüllü koç veya mentoru olabilir, eğer insan kaynakları çalışanıysanız şirket olarak gelişim programlarımız özelinde bizimle iş birliği yapabilirsiniz.