Yenibirlider Derneği 5 yaşında! - Yenibirlider Derneği

Yenibirlider Derneği 5 yaşında!

Türkiye’nin gelecek nesil liderlik ekolünü oluşturmak amacıyla gençlerin içindeki liderlik potansiyellerini erken yaşta keşfeden, onları farklı alanlarda tecrübe sahibi öncü kişi ve kuruluşlarla bir araya getiren ve bu sayede gençlerin kişisel ve profesyonel gelişimlerini destekleyen kâr amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşu faaliyet gösteren derneğimiz; 9 Temmuz 2012 tarihinden bu yana, özverili ve dinamik kadrosu, Türkiye’nin gelecek nesil liderlerinden oluşan üyeleri ve ülkemize önemli hizmetlerde bulunmuş tecrübeli danışma kurulunun rehberliğinde, “gençler tarafından, gençler için” felsefesiyle faaliyetlerini sürdürüyor.

Derneğimizin bu yıl 5. yılını kutluyor olma neticesiyle Alarko Holding’in salonunda gerçekleştirdiğimiz 5. yıl özel yemeğimiz çok özel anlara sahne oldu.

Koç Holding İK Direktörü ve Yönetim Kurulu üyemiz Özgür Burak Akkol, Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Özgür Demirtaş’ın da konuşmalarıyla renk verdiği gecemizde; derneğimizin kurucuları Cem Garih ve Kerem Kamışlı, mezunlarımız, üyelerimiz, mentorlarımız, koçlarımız ve diğer tüm paydaşlarımız da yer aldı.

Bizi bu özel gecemizde yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyor ve 5. yılımızla birlikte Türkiye’nin geleceğine yaptığımız yatırımlarımızın teminatını veriyoruz.